TÜYAP PALAS REVIEWS

The best place to stay in Istanbul

Being located in the Tüyap Fair Congress and Convention Center, Tüyap Palas is committed to remaining the best place to stay in Istanbul. We achieve this goal by providing each and every guest with an extraordinary level of service that is at once accommodating and professional yet warm, welcoming and genuine. If you are considering a stay at our hotel, please read our reviews below to learn what past guests have to say about their experience with us.

"Merhabalar eğer TÜYAP için geliyorsanız başka otel aramayın odaların temizliği,önbüro ilgi ve alakası, sabah kahvaltı sunumu ve hizmeti, direk fuar alanına dışarı çıkmadan geçiş imkanı.sizleri tavsiye edeceğim."
 

Muharrem Ç

"Fuar icin geldiyseniz baska bi yerde kalmaya hic gerek yok. Personeli cok ilgili, odalar temiz. Özellikle soguk havalarda, disari hic adim atmadan fuar alanındasınız. Ki bu İstanbul icin buyuk bir luks. İyi bi sehir oteli tavsiye ederim."

Güliz B

"Odalar çok temiz, konforlu ve sessiz. Odada ofis çalışmaları imkanı da çok iyi. Büyük çekmece sahilini ve restaurantlara da 10 dk gibi yakın mesafede. Fuar zamanları kaçırılmayacak bir otel. Ayrıca, temiz ve leziz bir restaruantı da bulunmakta."

Yusuf ö.

"Otelin girişinden itibaren bir ferahlık ve rahatlık hissediyorsunuz. Odalarda dinlenme ve çalışma alanı gayet rahat,temiz ve düzenli,restoranlardaki yiyecek kalitesi ve servisi mükemmel. Yorgunluğunuzu spasında ve kapalı havuzunda atabilirsiniz,havuzda yüzerken dışarıyı rahatça izleyebilirsiniz."

Saban ö.
Back to top